Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Попереду вихідні і сьогодні порадимо самий гучний серіал 2021р.

Чи подобаються Вам ігри на виживання, об’ємні декорації і відмінна графіка, людські почуття і ломка переконань…

Мова про один з найбільш обговорюваних і захоплюючих південнокорейських серіалів від Netflix. Перший сезон вже переглянули в 90 країнах світу і серіал увійшов до 10 кращих на думку глядачів.

Сьогодні про фільм «Гра в кальмара» (2021р).

Про сюжет, група людей з 456 чоловік, вирішується на участь в серії ігор, переможці отримують 38,5 млн. доларів.

Ігри, з якими зіткнуться учасники – відомі дитячі народні ігри, в які грали кожен з них будучи дитиною, ось тільки вибивання і програш в грі – смерть.

Учасники – люди, що мають великі борги перед державою і кредиторами. Тепер через безвиході їм доведеться пройти гру і постаратися виграти.

Головні герої відкривають свої історії, і глядач переймається кожної з них.

У серіалі багато деталей, які несуть послання. Починаючи від костюмів, масок і застосування номерів замість імен, закінчуючи розслідуванням детектива, який розкриває глядачеві, хто стоїть за цією грою.

Ну, а призвідник – сірий кардинал, який ховається у всіх на виду …

Фільм видовищний і затягує з першої хвилини. Повороти сюжету віртуозно продумані режисером, декорації і музика – окреме естетичне видовище.

Серіал приверне незвичністю, але разом з тим і власним шармом.

Сподіваюся, Ви вже забиваєте назву в пошуковій системі!

Приємного перегляду!

P.S. Після прем’єри, Netflix вклався в рекламу серіалу. На центральній станції Сеула «Ітевон» з’явилися спливаючі ігрові станції, де були величезні декорації з фільму, а оформлення самої станції метро в стилі «Ігри в кальмара» привернуло ще більше уваги до картини.