Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

За традицією, щоп’ятниці ми радимо Вам відмінне кіно!
Сьогодні розповімо про унікальний серіал, який дозволить Вам поглянути на сучасні блага і захоплення під іншим кутом, розглянути звичні речі без рожевих окулярів. Ми живемо в епоху цифрових технологій, де грань між реальним світом і інтерактивном життям поступово втрачається.

Радимо переглянути кіно для мислителів і мрійників. Нестандартний серіал, який захоплює з перших хвилин !

Отже, барабанний дріб … Сьогодні про британський серіал «Чорне дзеркало»!
Серії не пов’язані між собою і кожна розглядає одну частину нашого життя.
Серіал зібрав безліч позитивних відгуків не тільки від глядачів, а й від кінокритиків. Ну а те, що Netflix вирішив зняти 2-й сезон, вже говорить про те, що кіно заслуговує на Вашу увагу.

«Чорне дзеркало» – це аж ніяк не ужастик, як можна подумати з назви, це науково-фантастичний серіал. Суть серіалу в тому, що інновації зайняли надто велику частину нашого життя.

Є серія, яка висміює віртуальне спілкування, яке переростає в культ, відсунувши реальні відносини на другий план. Також серія, яка ілюструє технічний прогрес, який замінює безліч функцій побутового життя, але все ж не може заповнити людську потребу в любові.
У серіалі є відсилки до культових фільмів, які відомі кожному.
Серіал сподобається всім, хто любить дивитися кіно зі змістом, герої і обставини сюжету змусять задуматися над своїм життям і ставленням до різних гаджетів, які оточують нас щодня!

Дивимося разом на цих вихідних серіал «Чорне дзеркало»!
Спойлер: перша серія на сподобається не всім, але далі піде ЖАРА! Всім гарного перегляду.