Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Гарне кіно здатне підняти настрій і навіть змінити погляд на життя!

Сьогодні п’ятниця, а це означає, що Гулівер знову радить топове кіно!

Сьогодні про фільм, переглянувши який, його неможливо забути… Фільм про людські цінності, про відчайдушне бажання змінити своє життя, не зважаючи на труднощі та обставини. Фільм про завзятість і наполегливість, твердість внутрішніх переконань і мужності. Фільм про постійну роботу над собою. Фільм про те, що досягнувши дна життя, якщо докласти чималих зусиль, ти зможеш досягти висот!

Цікавий буде фільм не тільки жінкам, а й чоловікам!

Сподіваємося, що Ви зацікавлені!

Радимо до перегляду американський біографічний фільм «В гонитві за щастям» (2006р).

Сюжет фільму розгортається в 80-і роки, коли молода сім’я з сином живе в маленькій квартирі. Батько сімейства (Уілл Сміт, а сина грає Джейден Сміт, що вже говорить про те, що фільм Вам сподобається), вкладає всі заощадження в новий бізнес – він вирішує продавати денситометри (переносні рентгенівські апарати), вклавши свій капітал, він пропонує їх особисто в кожен будинок.

Кожен раз молодому підприємцю відмовляють в покупці. Його заощадження тануть, і сім’ю наздоганяє банкрутство. Незабаром дружина залишає його з сином, він позбавляється квартири через безліч неоплачених рахунків. Загалом, все йде за найгіршим сценарієм життя, який тільки можна уявити.

Як же вчине головний герой? Опустить руки і піде на дно? Як би не так!

Молодий батько не може дозволити собі розкисати, тому що у нього на руках син. Він запалюється бажанням працювати брокером у великій корпорації. Для того щоб отримати гідну посаду потрібно пройти величезний конкурс, де необхідно показати всі свої навички і результати протягом одного місяця.

Основний сюжет фільму якраз про цей невеликий період життя героя.

Він проходить стажування на ряду з десятками інших стажистів, де їм необхідно зробити за день сотні дзвінків. Але крім великої конкуренції у молодого батька є ще безліч обмежень – вранці йому необхідно відвести дитину до школи, та через це трохи запізнившись на роботу, а ввечері він змушений піти раніше, тому що ночує в муніципальному житлі. Як то кажуть складнощів – хоч греблю гати!

Фільм цікавий не інтригою розв’язки або кінця, а саме сюжетом і тим шляхом, який пройшла сильна людина на дорозі до успіху.

З біографії Кріса Гарднера – прототипу Уілла Сміта: після отримання роботи в 1987 році він засновує власну брокерську фірму. Продавши в 2006 році свій пакет акцій, він заробив мільйони доларів.

Фільм надихне Вас, якщо ви проходите, складний період в житті, дозволить поглянути на своє життя по-новому і підніме самооцінку, допоможе не втрачати оптимізму!

Бажаємо приємного перегляду!