Пн-Нд

08:00-20:00

VIVA Італія – ​​Серенада під балконом для прекрасних дам!

В самому серці Павлограда – ТЦ “Гулівер”, в рамках свята “VIVA Італія – ​​Серенада під балконом для прекрасних дам!” пройшов потрясаючий концерт Духового оркестру “Дніпро STREET BAND”.

Виртуозные музиканти виконали безліч світових хітів, прекрасна вокалістка зіграла каверси на популярні пісні української та зарубежной естрад. Зажигательные артисти подарували Павлоградарям більше години якісної, чудової музики.

Ефектні акробати на ходулах принесли в свято дух Венеціанського карнавала. Дитячі майстер-класи та аквагрим розважили маленьких відвідувачів ТЦ «Гулівер».

Розыгрыш призов и подарков от магазинов «Золото & серебро», «Trend Accessories», «Орхидея», Киевской выставки БАБОЧЕК порадовали очаровательных женщин!

Стоит відзначити, що не дивлячись на погодні умови, величезна кількість павлоградів в цей день відвідали феєричний ШОУ, а активність і хороша дух зробили «День Італії» в ТЦ «Гулівер» незабутнім! Для тих, хто не зміг побувати на концерті, велася онлайн трансляція на першому міському порталі 05632 та групі в Facebook на нашому Павлограді, пізніше всі бажаючі зможуть переглянути відео та фото з концерту.

Організатори обіцяють, що яскраві тематичні свята стануть гарною традицією, і КАЗДУЮ ВТОРУЮ СУББОТУ, Павлоградівці чекають захоплюючих подорожей у самих колоритних країнах світу, так що 14 квітня всі запрошують на свято «Восток – справа тонко!», Путешественник ТЦ «Гулівер» відправляється в Японію и Китай!