Пн-Нд

08:00-20:00

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОЇ!!! ТЦ Гулівер з’ясував все, щодо мобілізації жінок!

     Нещодавно на просторах інтернету виникнув ажіотаж, щодо Закону про обов’язкову мобілізацію жінок. Українська телеведуча Маша Єфросиніна взяла інтерв’ю у заступника міністра оборони України Ганни Маляр, щоб розвінчати чутки про військовий облік жінок.

     «Куди йти 1-го жовтня?»

     «1 жовтня нікуди йти не треба. Навколо цієї теми багато ажіотажу, і це пов’язано з тим, що навесні 2021 року було ухвалено зміни до закону про військовий обов’язок та військову службу. Де чітко встановлено, що жінки, спеціальності яких перебувають у списку, стають на військовий облік. У Законі України „Про військовий обов’язок та військову службу“ йдеться, що жінки певного переліку професій зобов’язані стати на військовий облік з 1 жовтня. Але Генштаб та Міноборони пропонують змінити формулювання на „за бажанням“. Погодитись на це має Верховна Рада. І Міноборони, і Генштаб стоять на тому, що це має бути лише добровільно. Якщо цього не станеться, закон відстрочать на рік»

     Таким чином, ми з’ясували, що у будь-якому разі обов’язкову мобілізацію жінок буде відтерміновано на рік. Тому, дівчатка, видихаємо та не поспішаємо змінювати сукенки на військову форму.