Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Дорогі наші кінолюби, з радістю вітаємо Вас з першим днем ​​Нового 2021 року!

Так уже заведено, що на Новий рік ми переглядаємо старі фільми і нерідко вважаємо їх улюбленими!

Старі фільми занурюють нас в атмосферу дитинства, коли очікування та свято було чарівним і казковим.

Ми не будемо перераховувати всі легендарні фільми, які напевно транслюють по ТБ і їх назви спливають прямо зараз у вашій пам’яті.

Але, тим не менш, не відходячи від загальноприйнятих канонів сьогодні, хочемо порадити згадати дуже добрий і чудовий фільм.

Фільм, який розповідає про те, що ніхто не повинен бути самотній на свята, фільм про любов сім’ї, про романтику новорічного настрою, про сміливість і відвагу, про доброту і навіть абсурд, на який йдуть люди заради гарної компанії.

Отже, сьогодні радимо до перегляду американську романтичну, різдвяну комедію «Поки ти спав» (1995р.)

Сюжет розповідає нам про самотню дівчину Люсі (Сандра Баллок), яка виросла без матері, а її батько помер нещодавно. У Люсі є кіт і мешкає вона одна в маленькій квартирі, мріє про велику сім’ю і подорожи. Працює дівчина в метро – продає жетони.

Щоранку вона зустрічається з безліччю людей, які поспішають у своїх справах, але особливо западає в душу гарний хлопець, якого вона не знає, але мріє про те, щоб познайомиться і навіть вийти за нього заміж.

Напередодні Різдва хлопець, як зазвичай, проходить повз касу метро, ​​але Люсі стає свідком нападу на красеня і як його скинули на рейки метро. Героїня, не роздумуючи, проявляє відвагу, стрибаючи на залізні шляхи і рятуючи хлопця.

Після цього вона везе його в лікарню і представляється його нареченою, щоб її пропустили до нього.

І тут вдаються всі його численні родичі, батьки, сестра, дядьки, тітки і всі вони дізнаються, що Люсі врятувала їх Пітера від вірної смерті! На питання хто вона, медсестра відповідає, що вона його наречена.

Чи варто писати про те, що всі родичі шалено раді і вдячні … Прийшовши до тями, Пітер само собою не пам’ятає дівчину, але все вирішують, що у нього амнезія. Тому він залишається ще в лікарні і проходить лікування.

Наближаються Новорічні свята, Люсі приймає запрошення від сімейства, відзначити їх разом. І під час святкування героїня знайомиться з ще одним членом сім’ї – братом Пітера, Джеком. Люсі і Джек спілкуються зважаючи на підготовку свята, а Пітер тим часом збирається зробити Люсі пропозицію, але Люсі усвідомлює, що її серце вже підкорив Джек.

Як же закінчиться вся колотнеча і чи зможе Люсі стати щасливою?

Бажаємо приємного перегляду, фільм дуже добрий і милий!