Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Напередодні Дня всіх закоханих хочемо порадити романтичне, але не стандартне кіно.

Фільм у якому переплелися любов, пристрасть, нові устої та сімейні цінності.

Сьогодні про американську комедійну-драму «Брати Блум» (2008р.)

Про сюжет: Два брати на прізвище Блум осиротіли ще в дитинстві. Одного разу старший брат Стівен зміг провернути аферу, щоб отримати солодощі, а молодший брат Блум зрозумів, що може підігравати старшому і тоді справа точно вигорить.

З самого дитинства брати промишляли свої справи і до зрілого віку стали справжніми віртуозами – аферистами.

Стівен був натхненником і режисером, його основна філософія полягає в наступному: «Ідеальний обман – це той, де всі учасники отримують саме те, що вони хочуть», а Блум актор і завжди може привернути до себе людей.

Також хлопці потоваришували з кількома постійними спільниками.

Тільки от у братів є ворог Даймонд Дог, який раніше був їхнім наставником, а нині він вирішує звернутися до найманого вбивці, щоб усунути братів.

У юному віці Стівен вигадав трюк, де його нібито підстрелили. Після трюку Блум запитав, як Стівен вижив, і старший брат розкрив свою таємницю, він показав, що штучна кров не змінює колір, а залишається такою ж яскравою.

А після афери всі слідували негласному правилу, що необхідно залягти на дно окремо.

Якось їхньою новою мішенню стала молода самотня, але дуже багата дівчина Пенелопа. Вона освоїла безліч мистецтв та ремесел із цікавості. Але в житті Пенелопи, як і раніше, не вистачало вражень і пригод.

І ось, здавалося, з нізвідки в її життя увірвалися двоє контрабандистів, яким необхідно викрасти книгу прямо з Паризького замку.

Дівчина у захваті від нових відчуттів і з радістю вирішує приєднатися до цієї афери, тоді як основна жертва афери вона сама.

Брати феєрично викрали книгу, Пенелопа була у захваті.

І ось на фінальній сцені всі мали зустрітися з людиною, яка нібито замовила цю книгу і готова заплатити за неї.

Але на угоду прийшов найманець Даймонд Дога – і підстрелив Стівена. Блум відразу запитав брата, чи це все частина афери? І Стівен запевнив його, що йому треба брати Пенелопу та їхати, а вони обов’язково зустрінуться.

Проїхавши чималий шлях із Пенелопою Блум, побачив, що плями на його сорочці потемніли і розуміє, що кров справжня.

Чи загинув Стівен?

Як складеться життя Блума? Б

ажаємо приємного перегляду!