Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Чи любите Ви Різдвяне кіно?

Фільми з присмаком дива та казки?

Так ось, сьогодні буде абсолютно щось вишукане, цей фільм переплітає у собі казку, гіркоту, реальність та наше ставлення до інших…

Сьогодні про фільм «Різдво на двох» (2019р).

У ролях чудова Емілія Кларк, вона грає Кейт – співачку-початківцю, яка відвідує кастинги і працює Ельфом – продавцем у магазині різдвяного та новорічного декору.

Кейт – не доладна дівчина, все її життя – хаос, вона ночує у друзів і робить все, аби не зустрічатися з сім’єю…

Якось, вона зустрічає ідеального хлопця Тома, який працює волонтером та допомагає бездомним.

Дівчина переймається його справою і вирішує влаштувати мюзикл із безпритульними, і тим самим заробити грошей для притулку.

Кейт зауважує, що з приходом Тома в її життя вона починає змінюватись і приймати правильні рішення. Кейт налагоджує стосунки із сім’єю. Том показує Кейт безліч речей, які вона не бачила у повсякденному житті через суєту. Він приводить її в маленький парк біля його будинку, про існування якого мало хто знає.

І ось, здавалося зараз буде хепіенд і казковий сюжет обірветься тітрами…, але несподівано для глядача у фільм уривається реальність.

Кейт розуміє, що Том – це її донор, який кілька років тому віддав їй своє серце…

Дівчина не розуміє, чому вона відчуває його, але Том відповідає, що завжди буде її частиною.

«Різдво на двох» раптом стає не чудовою романтичною комедією, а чимось глибоким – історією змін та усвідомлення, історією важкої долі та виправлення.

Кейт закінчує свій мюзикл і презентує його безлічі людей, котрі люблять і підтримують її.

Саунд треком до фільму стала пісня «Last Cristmas», слухаючи її протягом фільму глядач навіть не може припустити, що це не просто новорічний фон, а прямий зміст цього фільму.

Бажаємо приємного перегляду!