Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Нагадаємо, що всього за кілька днів ми зустрінемося, тому ми радіємо в передчутті нашої зустрічі!

Сьогодні хочемо порекомендувати відмінну комедію, яка точно порадує Вас!

Фільм про те, що не обов’язково мати ідеальні пропорції фігури або видатні успіхи для того, щоб реалізуватися в улюбленій справі!

Сьогодні про американську комедії «Шпигунка» (2015р).

Талановита дівчина Сюзен має зайву вагу, досить пересічну зовнішність і багато нереалізованих амбіцій. Вона працює помічницею секретного агента, в якого вона безнадійно закохана.

Видатний агент Бредлі Файн (Джуд Лоу), втілення класичного Агента 007, він гарний, елегантний, профі своєї справи і володіє безліччю навичок. В процесі чергової місії Сюзен бачить, як Бредлі вбивають, вона вирішує вступити в небезпечну гру, і почати мстити кривдникам за свого напарника.

Як саме пройде місія, і які комедійні прийоми використовують режисери краще дивитися, ніж описувати …

Сказати можна одне – фільм гідний Вашої уваги, а акторський склад зачарує, більш того, багатьох акторів Ви зможете побачити в дуже незвичному амплуа. Так, наприклад, Джуд Лоу з томного красеня перетвориться в забіяки і комедійного актора, Мелісса Макарті гарна завжди, тим більше, що комедійний жанр її фішка, але найбільше Вас здивує Джейсон Стетхем, якого Ви вперше побачите не в образі сміливого брутального бойовика, а в ролі придуркуватого таємного агента …

Окремо варто відзначити акторів другого плану подругу головної героїні – Ненсі і помічника Альдо, які влучно стріляють своїми жартами та висловлюваннями!

Також у фільмі Ви побачите реп виконавця 50 Cent і навіть Вєрку Сердючку!

Коротше кажучи, не будемо спойлерити, швидше вмикайте фільм «Шпигун».

Бажаємо гарного перегляду!