Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

І знову найулюбленіший час кіноманів.

Гуллівер з радістю, висвітлює нову рекомендацію КіноТопа.

Сьогодні про фільм, який сподобається всім жінкам! Цей фільм порадує романтичних натур і покаже модель справжньої сім’ї, сім’ї зі своїми радощами, труднощами, перемогами і поразками, зі своїми захопленнями і розчаруваннями.

Цей фільм про те, як жити потім після «жили вони довго і щасливо …», про те, як розлучає смерть і як навколишній світ може вплинути на людину в цей непростий час.

Фільм, який рекомендуємо сьогодні шведська драма «Друге життя Уве» (2015р.)

Уве – старий буркотун, який став вдівцем. Живе він в тихому кварталі, де встановлено ряд правил, які так і норовлять порушити інші мешканці.

Історія розкриває життя чоловіка, його спогади в той момент, коли перед спробою самогубства, все його життя проноситься перед очима. Життя його було не простим – коли він був дитиною померла його мати, батько загинув в юності, його будинок згорів … І ось, коли здавалося б життя зовсім пішло крахом, хлопець знайомиться з прекрасною Сонею.

Соня – блакитноока освічена дівчина, яка западає в душу Уве завдяки своїй прямоті і щирості.

Пара починає свої відносини і вирішує поїхати в подорож на автобусі.

Все йде чудово, але трапляється аварія, внаслідок якої Соня втрачає майбутню дитину і стає інвалідом.

Фільм ніби збирає в себе кілька різних раніше відомих сюжетів: «Щоденник пам’яті» бо любов, яка зародилася в юності, все життя міцніла й удосконалювалася в життєвому шляху. І мультфільм «Вгору і вперед» через схожість сюжету.

Але все ж картина «Друге життя Уве» більш реалістична і життєва.

Будучи старим, Уве хоче накласти на себе руки, щоб скоріше зустрінеться зкоханою в іншому світі. Він робить кілька спроб, в яких йому постійно заважають його невгамовні сусіди.

В результаті старий змушений вирішити всі їх проблеми, щоб йому спокійно дали зробити задуману справу.

У процесі допомоги сусідам люди починають дружити і спілкуватися.

Чи вдасться Уве втілити свій план?