Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Сьогодні КіноТоп розповість про фільм, який демонструє доброту людського серця.

Фільм про дружбу і співчуття.

Фільм про складний вибір і прийняття труднощів.

Сьогодні про британську мелодраму зняту за однойменним романом «До зустрічі з тобою» (2012р).

Фільм розповідає про дівчину Луїзу (Емілія Кларк). Луїза – світла позитивна і відкрита дівчина, яка одягається в яскравий одяг і намагається до всього ставиться з гумором. Не так давно, вона втратила роботу і тепер в пошуках заробітку, тому що її сім’я потребує коштів існування.

Незабаром вона знаходить роботу доглядальниці паралізованого хлопця Уїлла, який живе спогадами про минуле життя, про те, як він вів активний спосіб життя і був щасливий. Але кілька років тому його збив мотоцикліст і внаслідок цієї аварії тіло Уїлла паралізовно…

Кожен день для хлопця – мука. До того ж не так давно його запросили на весілля, де одружуються його колишня дівчина і його кращий друг.

Спочатку їм ніяк не вдається встановити контакт, але незабаром завдяки легкому характеру Луїзи вони стають друзями і навіть симпатизують один одному.

На весільну церемонію вони приходять разом.

Один з найромантичніших моментів – це танець Уїлла в інвалідному візку на колінах з Луїзою.

І ось, коли здавалося б все налагодилося, Луїза дізнається, що Уїлл збирається прийняти смертельну ін’єкцію, для цього він летить до Швейцарії і просить Лу поїхати з ним, щоб попрощатися …

Чи зможе Ліуза відмовити Уілла від цієї затії?

Фільм змусить Вас емоційно переживати за героїв, тому як гра акторів допоможе перейнятися симпатією до героів.

Бажаємо приємного перегляду!