Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

І знову п’ятничне настрій і КіноТоп приготував для Вас свою рекомендацію!

Сьогодні фільм, заснований на реальних подіях.

Фільм, який поверне Вам віру в людство і доброту душі.

Фільм, який покаже як важливо побачити того, хто потребує більше ніж ти і відкрити для нього своє серце!

Фільм про тендітну жінку з неймовірно сильною душею!

Сьогодні про спортивну драму «Невидима сторона» (2009р.)

Сюжет розповість нам про гравця «Балтімор Райвенс» – Майкла Оера.

Майкл – афроамериканець, хлопчик замкнутий через безліч негараздів і безладу життя. Його мати – наркоманка, позбавлена ​​сина і дітей у неї як мінімум дюжина.

Хлопчику ніде ночувати і він має тільки одну змінну футболку, замість рюкзака він носить пакет, а ночі проводить в пральні або місцевому спортзалі.

Чи варто говорити, що вчиться хлопець дуже погано …

У школі його називають Великий Майк, через його статуру, діти сміються над ним, але один з учнів молодших класів вирішує подружитися з Майклом, а з вчителів на нього звертає увагу тільки класний керівник.

Одного вечора мати його друга – місіс Лі Енн зауважує, що хлопець одягнений не по погоді і йде в бік спортзалу, вона вирішує взяти його на ніч. Поговоривши з хлопцем, сім’я вирішує взяти опіку над ним.

Майкл – великий, сильний, швидкий і дуже добрий. У новій сім’ї він починає грати за шкільну футбольну команду, але тренер не може з ним впоратися, тому що в американському футболі потрібна наполегливість і твердість, а хлопець абсолютно нешкідливий.

Тоді, прийомна мати розгледівши його характер зауважує, що хлопець завжди готовий захищати сім’ю і рідних, тоді вона видає свій легендарний спіч, що команда – шкільна родина і її потрібно захищати … Натхненний словами Лі Енн хлопець стає кращим квотербеком команди.

Побачивши гру Майкла, всі університети хотіли б залучити цінного студента, і тепер Майклу потрібно обирати.

Обравши університет, Макл стає зіркою американського футболу, продовживши свій шлях.

В кінці фільму можна побачити автобіографічні кадри і фото.

Переглядаючи цей фільм, мимоволі замислюєшся:

А що було б, якби Лі Енн не звернула увагу на хлопця?

А що, якби її сім’я не прийняла його?

А що, якби Майкл здався в навчанні і тренуваннях?

І ще багато, а що і якби ….

Варто зауважити, що фільм яскраво показує термін «невидима сторона», цей термін запозичений з футболу, коли нападник не бачить частину поля, а квотербек (захищаючий) повинен швидко оцінювати ситуацію, реагувати і мати багато фізичних якостей, щоб допомогти прорватися нападнику.

Але також цей термін можна перенести в ситуацію в родині хлопця, його сім’я захистила його від нападок вчителів і допомогла розкрити потенціал, в той час, як сам Майкл повинен був знайти в собі сили і відвагу прориватися в цьому світі, повному упереджень і расизму.

Тендітну мачуху з доброю душею зіграла неповторна Сандра Баллок, за що удостоїлася безлічі нагород, сам же фільм був номінований на Оскар.

Фільм вріжеться в пам’ять, буде корисний дітям і дорослим, щоб подолати страхи в повернути віру в свої сили!

І обовьязково, готуйте хусточки … сліз буде багато)

Бажаємо приємного перегляду!