Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці!

Сьогодні знову Ваша улюблена рубрика КіноТоп готова радувати хорошим фільмом!

Сьогодні про потрясний фільм, який точно залишить добрий настрій і допоможе розгледіти прекрасне в повсякденній рутині … Фільм аля-римейк нашого улюбленого «Службового роману».

Без зволікання видаємо назву фільму!

Рекомендуємо до перегляду американську романтичну комедію «Пропозиція» (2009р.)

Сюжет фільму оповідає про Маргарет (неповторна Сандра Баллок) – громадянку Канади, яка проживає в Нью-Йорку і займає посаду редактора крупного видавництва.

Маргарет своєрідна «мимра» і деспот свого часу. Через зайнятість на роботі вона прострочила документи по візі і тепер її можуть депортувати до Канади, але спритна дівчина заявляє всім, що вона вступає в шлюб зі своїм помічником Ендрю (красень Райан Рейнолдс)!

Ясно, що Ендрю не просто «не чутки» про цю подію, а й, м’яко кажучи, не в захваті від цієї затії. Але Маргарет пропонує угоду, і фіктивний шлюб, після якого Ендрю чекає підвищення і видання власної книги … Ендрю погоджується, але при цьому змушує Маргарет зробити йому пропозицію прямо посеред вулиці ставши на коліна. Варто зауважити, що Маргарет готова на все!

Через кілька днів парі необхідно довести щирість своїх почуттів в міграційній службі, тому вони змушені летіти разом на Аляску – в рідні місця Ендрю, щоб познайомитися з його рідними.

Тут комедійність тільки наростає, з огляду на харизму і почуття гумору самих акторів, які помножені на режисерську задумку, фільм змусить Вас посміятися і перейнятися любов’ю до героїв, а також складністю ситуації.

Варто зауважити, що сім’я хлопця володіє практично всіма закладами в Сіткі, тому його батько виказує Ендрю зауваження, що він поїхав з рідного міста, і не хоче вести сімейний бізнес. Наслухавшись докорів від рідних, хлопець заявляє, що Маргарет ніхто інша як його наречена, на якій він одружується найближчим часом, тоді родичі просять одружитися їх днями, щоб вони могли бути присутніми на їх весіллі.

Тут починається душевна підготовка до події і зближення героїв, але …

Чи відбудеться весілля, і яким чином герої возз’єднаються?

Безсумнівно, всіх чекає happy end, але як саме до нього призведе закручений сюжет?

Фільм добрий, легкий і атмосферний, бажаємо приємного перегляду!