Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Сьогодні особлива Різдвяна П’ятниця, тому і фільм хочемо запропонувати особливий.

Різдво і Новий рік – це завжди новий рубіж, новий відлік і новий початок. Це час, коли ми можемо переглянути своє життя, принести новорічні обіцянки і поміняти звичний уклад. Переглянути своє ставлення до чогось і змінити життєвий курс. Оцінити своє нинішнє становище і вирішитися на дивовижні, і найсміливіші кроки. Піти ва-банк, поставивши високі цілі і працювати для виконання своєї мрії. Або залишити все і повністю поміняти пріоритети. Це час змін, подяки та осмислення того, що відбувається!

Радимо до перегляду анімаційний фільм «Різдвяна історія» (2009р.)

Повчальна історія, яка здатна звернути глядача в роздуми щодо свого ставлення до оточуючих.

Історія про старого жорстокого скупердяя, Ебенезера Скруджа, який цінує тільки гроші. Часто Скрудж ображає всіх оточуючих, звеличуючи тільки свої інтереси.

В ніч Різдва до нього приходять 3 духи – Справжнього, Минулого і Майбутнього. Вони показують йому, справжню картину, його життя і це повністю міняє його відношення до людей.

Повчальна історія тим, що багато хто може побачити в ній себе. Звичайно навряд чи, якась людина має всі негативні якості Ебенезера Скруджа, тому що він персонаж вигаданий і кілька перебільшений щоб ми розуміли, що поводить він себе вкрай погано.

Фільм змушує задуматися над своїм ставленням до оточуючих людей.

Він фантастичний і казковий, завдяки чому, буде цікавий не тільки дорослим, але й дітям!

Прототипом зовнішнього вигляду Скруджа і Духів Різдва став неповторний Джимм Керрі!

Радимо до перегляду всією сім’єю!