Пн-Нд

08:00-20:00

КіноТоп щоп’ятниці

Знову особлива кіно-п’ятниця!

Сьогодні радимо фільм, який допоможе повірити, що Різдвяні дива існують!

Найчастіше перед Новим роком дорослі люди вже не відчувають того казкового захвату і передчуття чогось нового, тому сьогодні фільм про те, що все можливо змінити, переглянувши своє життя, видаливши з неї токсичних людей і помінявши кардинально, адже сама доля почне новий відлік!

Фільм сподобається тим, хто хоче відпочити від насиченої подіями і поспіхом метушні.

Сьогодні про американську романтичну кінокомедію «Відпустка за обміном» (2006р).

Дівчина Айріс (Кейт Вінслет) – журналіст і живе в маленькому будиночку в Англії. Чоловік, який симпатичний Айріс нещадно її використовує для своєї вигоди.

В той самий час, дівчина Аманда (Камерон Діас) – володіє рекламним агентством і живе в Америці, в престижному пентхаусі. Але, незважаючи на всі блага, вона глибоко нещасна, тому що дізнається, що її хлопець їй зраджує.

Напередодні Різдва кожна з них розуміє безвихідність своєї ситуації і йде на відчайдушний крок – помінятися житлом на кілька днів з абсолютно незнайомою людиною в іншій країні.

Дівчата знайомляться через інтернет і домовляються про обмін.

Прибувши на нове місце перебування, вони облаштовуються і навіть не підозрюють, що кожну з них чекає справжнє Різдвяне диво!

Акторський склад просто прекрасний: Джуд Лоу з його неймовірною харизмою і ангельським личком; Блек Джек з його чарівністю і бомбічним гумором; а в епізодах ми побачимо Ліндсі Лохан; Джеймса Франко і Дастіна Хоффмана!!!

Окремо можна відзначити саундтреки, які пронизують цей фільм Різдвяним запалом.

Фільм зрозумілий, трохи казковий і романтичний, саме те що потрібно напередодні Нового року!

Бажаємо приємного перегляду і Новорічного настрою!

З любов’ю ТЦ Гулівер)